למה כ״כ קשה להרוויח כסף בשיווק שותפים ולאן התחום הזה הולך?

כמה מילים זה פוסט טוב לגוגל

להרוויח כסף דרך שיווק שותפים הפך בשנים האחרונות למשימה קשה! מי מאיתנו שוותיק בתחום, זוכר את יגאל פינס המיליונר בפיג׳מה. זוכר את הבלוג, זוכר את תחום שיווק השותפים לפני כעשור. מה השתנה? לא מעט. בואו נדבר על זה רגע

להרוויח כסף דרך שיווק שותפים

להרוויח כסף דרך שיווק שותפים הפך קשה מאוד. למה?

אני זוכרת שנכנסתי לתחום לפני עשר שנים בדיוק. שנת 2009. בדיוק התחתנתי, והייתי אחרי תואר ראשון. תהיתי במה לעבוד. עבדתי כמה חודשים במשרד פרסום שלא מצא חן בעיני. כל החברות קינאו בי על חיי הזוהר של הפרסום ואני רק רציתי לעבוד לבד, בשקט, בלי כל הלחץ שמסביב. מישהו סיפר לי על ה״מיליונר בפיג׳מה״. נכנסתי לבלוג שלו והתחלתי לקרוא.

שיווק שותפים

וקראתי וקראתי וקראתי. קראתי ימים ולילות, לא ישנתי מרוב התלהבות וסקרנות. סוף סוף מישהו מסביר בפרטי פרטים איך מרוויחים כסף דרך שיווק שותפים. בעלי היה צריך לקרוא לי למיטה באחת בלילה. ״תפסיקי כבר לקרוא את המיליונר ובואי לישון!״. ואני? רק רציתי לקרוא עוד ועוד ולהבין מה לעזאזל הוא כותב שם ואיך אפשר לעשות מזה כסף. לבד. מהבית. בלי כל הבלאגן הזה של משרד הפרסום. התפטרתי. יום אחד פשוט התפטרתי. באותו יום הקמתי קמפיין ראשון באינטרנט והתחלתי להרוויח. אשכרה ראיתי עמלה כתובה לזכותי. התרגשתי כ״כ.

להרוויח כסף דרך שיווק שותפים

אז מה קרה לתחרות בשיווק שותפים? למה נהייה קשה כ״כ להרוויח

בגדול, הרבה מאוד אנשים נכנסו לתחום שיווק שותפים ב – 5 השנים האחרונות. היום, בעצם כל מומחי השיווק בדיגיטל נכנסו ומתחילים לשווק באפיליאייט מוצרים למיניהם. זה יוצר עלות לקליק גבוהה יותר, כי יותר אנשים מתחרים על המיקומים בפלטפורמות השונות. איך נכנסים לשיווק שותפים?

להרוויח באפיליאייט מרקטינג

אז האם אפשרי להרוויח כסף דרך שיווק שותפים גם אם מתחילים רק עכשיו להכנס לתחום?

נו מה… ברור שכן. להרוויח כסף בשיווק שותפים תמיד היה קשה למי שלא טוב בשיווק. גם לפני עשור. מי שטוב בשיווק, יודע מכירות, יודע איך הדברים עובדים – זה תמיד יעבוד. (מה צריך לדעת כדי להצליח בשיווק שותפים?) האינטרנט ברוך השם הוא מרחב גדול. יש מספיק מוצרים. מספיק מרחב לכולם להתפתח ולמכור. אבל.. צריך להיות טוב. צריך לדעת מה גורם לאנשים לקנות (כאב גדול לרוב). מצוקה רגעית, כאב שלא נרפה מהעבר. בנוסף, שייכות חברתית, לכולם יש, אני צריך גם. אנשים הם חיות פסיכולוגיות מעניינות מאוד. מה מניע אותם זה הדבר הכי חשוב שכדאי לדעת אם רוצים להכנס לתחום.

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>