מה זה אפיליאייט מנג'ר ולמה כ"כ חשוב לשמור על יחסים מצוינים איתו?

אחסון אתר

מה זה אפיליאייט מנג'ר ועל מה הוא אחראי?

מי שעוסק בשיווק שותפים או מי שרק מתחיל עם שיווק שותפים, חייב לדעת שאפיליאייט מנג'ר ולהיות אפיליאייט זה לא אותו דבר. אפיליאייט שמקדם מכירות של מותגים או עסקים מסוימים הוא לא אפיליאייט מנג׳ר. אם אתם רוצים לדעת מה זה אפיליאייט כנסו לפוסט הזה.

עכשיו נחזור לאפיליאייט מנג׳ר – היחסים שלך איתו (כאפיליאייט) הם חלק בלתי נפרד מהמשחק ומההצלחה כמשווק שותפים. אז מה זה אפיליאייט מנג'ר ולמה כ"כ חשוב לשמור איתו על קשרים טובים? בפוסט זה כל התשובות. ואגב, אם אתם רוצים לעבוד בתור אפיליאייט מנג'רס כשכירים בחברה כלשהי תדעו שהשכר שאתם יכולים להגיע אליו יכול להיות לא רע עד מדהים. (הסבר לקראת סוף הפוסט)

מה זה אפיליאייט מנג'ר?

אפיליאייט מנג'ר כשמו כן הוא – מנהל אפיליאייטס. מה זה אומר בפועל? בפועל זו פונקציה ברשתות שותפים שאחראית על מספר מסוים של אפיליאייטס ועל התוצאות שהם מביאים לרשת השיווק שותפים. כמעט כל רשת שותפים מכובדת ונורמלית מעסיקה אפיליאייט מנג'רס. אולי תמצאו איזו אחת או שתיים קטנות וקיקיוניות שאין להן את הפונקציה הזו – אלו הן החריגות שביניהן.

מה אמור לספק האפיליאייט מנג'ר שלכם?

אפיליאייט מנג'ר אמור לעזור לכם בכל הדרוש לכם על מנת לשווק בצורה הטובה ביותר את לקוחותיה של רשת השותפים – כלומר המפרסמים. ה – affiliate manager מנהל איתכם את הקשר השוטף – מציע לכם הצעות חדשות שיכולות לעניין אתכם, דואג לכם לכלי פרסום שמתאימים לכם, ובאופן כללי מסייע לכם גם בפן הטכני. לדוגמא, אם אתם לא בטוחים איך ליצור קישור אפיליאייט למוצר מסוים. אם אתם לא בטוחים איך ליצור באנר בגודל מסוים. אם אתם לא בטוחים אם הכנסתם פרטי חשבון בנק שלכם בצורה נכונה. למעשה, הוא איש הקשר שלכם מול רשת השותפים. מולו אתם עובדים ואליו אתם פונים בכל הדרוש לכם.

לכם ולאפיליאייט מנג'ר שלכם יש אינטרס אחד משותף – רווחים ועמלות

גם אתם וגם האפיליאייט מנג'ר שלכם רוצים שאתם תרוויחו. למה? כי האפיליאייט מנג'ר שלכם מקבל אחוזים מהמכירות שלכם. בדיוק כמו שכאשר שואלים אתכם בקופה "מי עזר לכם" בחנות בגדים למה שואלים את זה? כדי לדעת למי לשייך את העמלה על המכירה. האפיליאייט מנג'ר שלכם עוזר לכם להגדיל את המכירות שלכם, ואתם עוזרים לו להגדיל את המשכורת שלו, בעזרת העמלות שאתם "זוקפים לזכותו". 

יחסים טובים עם האפיליאייט מנג'ר שלכם – יעזרו לכם להרוויח יותר

למה חשוב לשמור על יחסים מעולים עם האפיליאייט מנג'ר שלכם? כי יש לפעמים לאפיליאייט מנג'רס הצעות ייחודיות שהם יכולים להציע רק לשותפים מסוימים. אם הם יאהבו אתכם, אתם תעלו להם ראשונים בראש כאשר תהיה הצעה מיוחדת או אטרקטיבית במיוחד לשיווק. חשוב מאוד שהאפיליאייט מנג'ר שלכם יאהב אתכם. הוא ידאג לצ'פר אתכם, להציע לכם הצעות אטרקטיביות, וגם תמיד אפשר לבקש ממנו שיבקש מרשת השותפים שיגדילו לכם את העמלה על כל ליד/מכירה. זה מאוד מקובל. תמיד תהיו מנומסים ואדיבים כאשר אתם פונים אליו/אליה. לא משנה אם מדובר ברשת שיווק שותפים בארץ או בחו"ל. בהצלחה.

כמה מרויח אפיליאייט מנג'ר? האם כדאי לעבוד בתור אפיליאייט מנג'ר?

כמו שכתוב בפוסט, השכר של האפיליאייט מנג'ר מורכב מבסיס, ועמלות שצברו השותפים שתחתיו. אם אתם הולכים לעבוד כשכירים בחברה ואתם האפיליאייט מנג'ר – ככל שתהיו יותר חכמים בניהול האפיליאייטס שתחתיכם, ככה תרויחו יותר מהעמלות שלהם (כי הם ירויחו פשוט יותר). זה כולל לדעת מי אפיליאייט חזק ואיך לתגמל אותו נכון כך שיביא יותר עסקאות להצעות שאתם אחראיים עליהם. זה כולל למצוא אפיליאייטס טובים. זה כולל להיות חכם ומתוחכם. אם יש לכם את זה, אתם יכולים להרוויח סכומים מאוד מאוד יפים בתור מנהלי אפיליאייט (20,000 זה שכר סביר לגמרי לאפיליאייט מנג'ר). בהצלחה.

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>