שיווק שותפים – איך מתחילים?

שיווק שותפים איך מתחילים

דבר ראשון, אל תבזבזו את זמנכם על תכניות שיווק שותפים שלא מכניסות מספיק כסף. זה פשוט לא שווה את ההשקעה של הזמן שלכם. דבר שני, אם אתם כבר בעלי אתר, או בשלבי הקמת אתר, או אפילו מבררים על אתר כדי לעשות ממנו כסף בשיווק שותפים, תדעו שיש חברה אחת בארץ עם שירות מצוין, שבכמה לחיצות כפתור תתקין עבורכם אתר וורדפרס ותוכלו ישר להתחיל להפיץ את התוכן שלכם דרכו.

שיווק שותפים איך מתחילים

ודואגת לכל עניין האחסון בכמה לחיצות כפתור. מדהימים, פשוט מדהימים. יש להם גם שירות לקוחות מטורף, דרך הרשמה מהקישור הזה מקבלים הנחה של 5% על חבילות האחסון שלהם בהקשת קוד הקופון הזה: UPO5MORBO

שיווק שותפים

אז איפה היינו? בזה שכדאי לחפש תכניות שותפים כמו זו – שמשלמת כמה מאות דולרים עבור כל שחקן שאתם מפנים אליה!

איך מתחילים עם שיווק שותפים? או הו, שאלת מיליון הדולר. דבר ראשון, חשוב להבין ש"שיווק שותפים" לא מתאים לכל אחד. העיסוק המגניב והביזארי הזה דורש אופי מסוג מסוים, הרבה סבלנות ואורך רוח, אופי של משוגעים לפעמים.

בנוסף, שיווק שותפים (או בשמו השני אפיליאייט מרקטינג) דורש לא מעט ידע בתחומים כמו קידום אתרים ממומן, קידום אורגני SEO, שיווק וכו'). אם אתם נורא רוצים להתחיל עם שיווק שותפים, ממליצה מאוד לקרוא את הפוסט הזה: "איזה ידע מקדים צריך כדי להתחיל להרוויח דרך אפיליאייט מרקטינג?"

שיווק שותפים

שיווק שותפים – שלב ראשון: התחייבות מול עצמכם!

אבן דרך מספר 1 בשיווק שותפים היא לדעת שאתם מתחייבים. עיסוק בשיווק שותפים זו התחייבות. שלכם מול עצמכם. אתם צריכים להיות חזקים, ולהבטיח לעצמכם שאתם מתמידים בכך ולא "מציצים ונפגעים", כי בתחום הזה יש המון "פגיעות". לא כל הצעה שתתחילו לקדם, מייד תראו בה כסף ותוצאות.

שיווק שותפים

לפעמים תצטרכו להוציא כסף הרבה לפני שתראו אותו חוזר. אתם צריכים להבטיח לעצמכם שאתם לא נשברים אחרי הצעה אחת או שתיים שלא מרויחה לכם. לוקח זמן למצוא את ההצעות שהכי מתאימות לכם, וגם לוקח זמן לפתח יכולות והבנה שיווקית וטכנולוגית מספקת על מנת לראות רווחים.

אם אתם רוצים לעסוק בשיווק שותפים – זה דורש הרבה אורך רוח, סבלנות והתמדה וגם אופי מסוים. אם יש לכם את זה – עברתם את המשוכה הראשונה בשיווק שותפים שמרבית האנשים לא צולחים ולא יצלחו אותה. רוצים להתחיל בקטן? מומלץ לפתוח חשבון ברשת וויסל – יש שם הרבה הצעות שמתאימות לישראלים שמתחילים באפילייאייט מרקטינג

שיווק שותפים – שלב שני: רכישת ידע מקדים

אי אפשר לצאת לדרך בשיווק שותפים בלי לדעת שום דבר באונליין מרקטינג. פשוט אי אפשר. סורי. תהיו ריאליים ואל תקשיבו להבטחות של גורואים למיניהם. אתם כן צריכים לדעת SEO, אתם כן צריכים לדעת PPC, אתם כן צריכים לדעת איך משווקים ומהו שיווק, אתם כן צריכים לדעת איך לעקוב אחרי ההמרות שלכם, אתם כן צריכים לפתח מעט יכולת טכנית ואתם כן צריכים לדעת טכניקות של מכירות (לדוגמא, להעצים כאב כדי לחזק רצון לרכישה, SOCIAL PROOF וכו'). לא חשוב לדעת כמובן הכל ביום בו אתם מנסים להתחיל ולשווק איזשהי הצעה באינטרנט, אבל ככל שיעבור הזמן, אתם תצטרכו לדעת יותר כלים בשיווק באינטרנט.קראו את הפוסט הזה אם אתם רוצים לדעת איזה ידע מקדים ממש חשוב שיהיה לכם כאשר אתם יוצאים לדרך עם שיווק שותפים?

שיווק שותפים – שלב שלישי: מציאת התכנית/תכניות שיווק שותפים שמתאימות לכם

לא בטוחים איך כדאי להתחיל לחפש תכנית שיווק שותפים שתתאים לכם? מומלץ לקרוא את הפוסט הזה.

מאוד מאוד קשה ולוקח לעיתים זמן עד שמוצאים את התכנית הנכונה בשיווק שותפים. זו שתעביר אתכם ממצב של "מוציאים כסף" ל"משווקי שותפים" או "אפיליאייטס" שמרוויחים אשכרה כסף. תאמינו לי שברגע שתראו את העמלה הראשונה נזקפת לזכותכם באחת מרשתות השותפים או תכנית האפיליאייט הספציפית אתם תמותו מגאווה עצמית שהצלחתם להרוויח כסף לבד באינטרנט, ומשם זה עניין פסיכולוגי שיגרום לכם לרצות להתמיד ולהמשיך בדרך הזו של שיווק שותפים. זו הנקודה הכי חשובה. הנקודה בה אתם רואים כסף אמיתי נזקף לזכותכם, לכן חשוב מאוד לא להתייאש בשלב בו מחפשים את ההצעות הנכונות והמתאימות לכם. ברגע שתמצאו את האחת, או את הכמה האלו שיושבות לכם בול ומרוויחות לכם, אתם תתמידו וזה יפתח לכם את הדלת להצלחה.

איך מתחילים שיווק שותפים בפועל?

רוצים להתחיל עם שיווק שותפים בישראל? התחלה קלה תהיה לפנות לוויסל או לקליקאון, אלו 2 רשתות שיווק השותפים הגדולות בישראל. רוצים לצאת לחו"ל? רשתות שיווק שותפים גדולות יש בסטוקים. נורא תלוי מה אתם רוצים לקדם. לא לכל אחת ניתן להתקבל בקלות. רשתות שותפים כמו CJ (COMMISION JUNCTION) לרוב תאשרנה את כל מי שרוצה להתחיל לקדם את ההצעות שלהם, שלרוב מכילות מותגי ענק בעולם – Godaddy, h&m ועוד. היתרון של CJ הוא שהם באמת מציעים הרבה אופציות למתחילים. מוזמנים לנסות. יש גם את NEVERBLUE ו – Clickbank, ועוד רבות וטובות. פשוט תעשו גוגל.

שיווק שותפים – שלב רביעי – שמו"פ! שיפור מתמיד ובלתי פוסק של היכולות והידע שלכם בעולם האונליין ושיווק שותפים!

אחרי שמצאתם יכולת לעשות קצת כסף, אתם תצטרכו לחזור לשלב הלמידה, ובעצם משלב זה, אתם תמשיכו ללמוד לאורך כל הדרך שלכם. כל הזמן לומדים עוד טכניקות פרסום ושיווק, עוד פלטפורמות חדשות שנכנסות (מי חשב להקים קמפיינים באינסטגרם לפני שנתיים?), או לינקדאין? פייסבוק לדוגמא כל פעם מחדשים עם אופציות חדשות לפרסום (ריטרגטינג, LEAD ADS וכו').

בקיצור – הלמידה היא בלתי פוסקת ותצטרכו לרכוש כל פעם ידע חדש ועדכני, וזה בסדר, כי זה המקצוע. כן, אפיליאייט מרקטינג זה לגמרי מקצוע. זה מקצוע שדורש מהעוסקים בו להיות אנשי שיווק, מכירות, קידום אתרים, וובמסטרים, ואנליסטים.

לסיכום, שיווק שותפים למתחילים בהחלט טומן בחובו לא מעט עבודה. צריך להתכונן ליציאה לקרב, ולהפסדי כסף לעיתים, נקרא לזה "שכר לימוד של המקצוע". אח"כ צריך ללמוד לא מעט, לצאת לדרך, לפרפר בין הרבה אתרי רשתות שותפים, לחפש אחר ההצעה/הצעות שיהיו לכן הכי נוחות לשיווק, ומשם להמשיך ללמוד כל הזמן, לאורך כל הדרך בכל מה שנוגע לשיווק באינטרנט. מסובך? ברור. כבר אמרנו ששיווק שותפים לא מתאים לכל אחד.

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>