3 דרכים לעשות כסף מהבלוג או מהאתר שלכם

דומיין

יש מלא אפשרויות לעשות כסף מהאתר או הבלוג שלכם. במאמר זה נסקור 3 דרכים מובילות וסופר פופולאריות לעשות זאת. עדיין אין לכם אתר? אתם ממש לא חייבים לדעת איך מתקינים אתר וורדפרס, אם אתם רוצים בכמה לחיצות כפתור, דרך חברת האחסון הזו יש לכם אתר וורדפרס מתפקד שהם יתקינו עבורכם ב – 2.95$ לחודש.

דרך ראשונה לרווח מהבלוג שלך – מודעות אדסנס

אל תצחקו. מי שלא מבין חושב שאדסנס ״זה לא כסף״. מי שיש לו אתר עם כמות טראפיק יפה של לפחות 30,000 גולשים בחודש יכול לעשות כסף נהדר דרך אדסנס. אבל.. זה מאוד תלוי בנישה של האתר. אם האתר מלא בתוכן איכותי אבל עוסק בתחום שבו עלות לקליק באדסנס היא נמוכה, אז גם הרבה קליקים לא יביאו לו הרבה כסף.

איך עושים כסף מאתר

אז איך זה עובד באדסנס? בגוגל אדסנס העלות לקליק שבעל האתר מקבל בסופו של דבר לכיס תלויה בתחום. עלות קליק בתחום קידום אתרים, אינה אותה עלות לקליק כמו בתחום הריון ולידה, או בתחום לימודים. סתם לסבר את האוזן, עלות קליק במודעות אדסנס בתחום קידום אתרים או עריכת דין לדוגמא (תחומים יקרים להחריד) יכולה גם להגיע ל – 40 שקלים, ומכיוון שבעל האתר מקבל בערך 50%-75% מזה, מדובר על 20 שקלים לקליק. מספיקים 5 קליקים ביום כדי להגיע ל – 100 שקלים ביום = 3000 שקלים בחודש מהבלוג או מהאתר. נחמד, לא? אז להרוויח כסף מבלוג זה באמת לא בשמיים..

כסף מהבלוג

דרך שניה להרוויח כסף מבלוג – קישורי אפיליאייט (שיווק שותפים)

זה כבר עולם שלם. עולם ומלואו. יש כ״כ אפשרויות למקסם רווחים מבלוג או מאתר ע״י הוספת קישורי אפיליאייט. יש המון מוצרים לקדם. המון נישות. המון אפשרויות. איך בוחרים? קוראים את הפוסט הזה על איך לבחור תכנית שיווק שותפים).

באמת. אינסוף. אם הבלוג שלכם עוסק בקניות וצרכנות – שימו קישורי אפיליאייט לאמזון או לכל חנות אינטרנטית אחרת שאתם ממליצים על מוצריה. אם הבלוג שלכם עוסק במסחר בבורסה – שימו קישורים לתכניות אפיליאייט טובות בתחום המסחר – כאן יש אחת כזו מצוינת שתשלם לכם מאות דולרים על כל יוזר שתביאו.

איך להרוויח כסף מהבלוג, איך להרוויח כסף מבלוג

דרך שלישית להרוויח מבלוג – פוסטים ממומנים

בכל תחום יש אנשים שישמחו להופיע בבלוג שלכם בכתבה מפרגנת בתמורה לתשלום סביר. זה לא אומר שאתם עכשיו מכניסים כל זבלן וכל תוכן לבלוג שלכם, אלא זה אומר שאתם מתחילים להכניס כסף מהבלוג כדי שתוכלו להמשיך לעבוד עליו ולפתח אותו. וכן, אחת הדרכים להכניס כסף משמעותי היא לארח מדי פעם פוסטים של אורחים ממומנים שישלמו כמה מאות שקלים על הכתבה/פוסט שתתנו להם בבלוג שלכם. זה יכול להיות בכל נושא שהם מומחים בו ושכמובן מתקשר לנושא הבלוג שלכם. אל תעשו את זה הרבה, רק מדי פעם, כדי שהבלוג עדיין יישאר אותנטי ונעים. ועם זאת, תצליחו להכניס ממנו כסף ולהמשיך לעסוק בו. מוכנים להתחיל? כאן תוכלו למצוא הסבר מהיר איך לפתוח בלוג בוורדפרס

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>