מתים לפרסם תוכן ולא יודעים איך להתקין וורדפרס? ממש לא בעיה

0
Reader Rating: (0 Rates)0

איך מתקינים אתר וורדפרס? דבר ראשון חשוב לומר שזה די פשוט, גם מי שהוא ללא רקע טכני בכלל, יכול לקבל ממשק וורדפרס עובד תוך דקות, ואפילו לא לבצע זאת לבד. אז איך מתקינים וורדפרס? בבקשה.

איך מתקינים וורדפרס?

פשוט מאוד. כל אתר חייב להתאחסן איפשהו. דבר ראשון בדרך של הקמת אתר, אתם צריכים לבחור חברת אחסון שם יאוחסנו כל הקבצים והתיקיות של האתר. ברגע שאתם נכנסים לאתר של חברת אחסון, החברה ישר תציע או תשאל לגבי הפלטפורמה בה אתם רוצים להקים את האתר - וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, וכו'. אתם כמובן תבחרו וורדפרס. בשלב זה חברת האחסון תציע לכם התקנה מהירה תוך כמה דקות לאתר וורדפרס, זאת ברכישה של אחת מחבילות האחסון של החברה. כן, היום כבר כמעט אף אחד לא מתקין וורדפרס בעצמו, היום מאוד מקובל שחברת האחסון עושה זאת עבורכם. ברגע שתרכשו חבילה, תחפשו את האייקון של WORDPRESS בחבילות ובהתקנות ותראו שמדובר על 5 דקות אוטומטיות בהן יקימו לכם את האתר. לא בטוחים איך לבחור חברת אחסון בצורה נכונה? מומלץ לקרוא את הפוסט הזה

כמה מסובך זה להתקין וורדפרס? בכלל לא

ממש אל חשש, מדובר על 2-3 לחיצות כפתור פשוטות שבהן חברת האחסון מנחה אתכם לחלוטין, כמו בחירת שם משתמש לניהול הממשק של וורדפרס ומשם אתם יוצאים לדרך. יש בארץ כמה וכמה חברות אחסון נהדרות, בכוונה אני נמנעת בפוסט זה מלהמליץ, פשוט תעשו גוגל וחפשו חברת או חברות אחסון, מי שמתלבט מוזמן לפנות אלי באופן פרטני ואתן המלצות מהידע האישי שלי.

איך מתקינים וורדפרס בעברית?

לא משנה אם חברת האחסון היא בישראל או בחו"ל, עדיף כמובן שתבחרו בחברת אחסון בישראל במידה וקהל היעד של האתר הוא בעיקר בישראל. גם אם בחרתם בחברת אחסון בחו"ל, בין אם קהל היעד לאתר הוא בישראל ובין אם לא, זה בסדר. מומלץ לקרוא את הפוסט על איך לבחור חברת אחסון

בעת ההתקנה אתם מתקינים כרגיל דרך חברת האחסון, ולאחר ההתקנה אתם פשוט מאוד נכנסים ללשונית "הגדרות" או "settings" בממשק של וורדפרס ומשנים שם לשפת הממשק שאתם מעוניינים בה. מופיעות שם המון המון שפות, בחרו עברית וזהו - שפת הממשק שלכם עכשיו תהיה בעברית.

זאת ללא קשר כמובן לתבנית העיצוב שעליה להיות מתורגמת לעברית, אחרת האתר ייראה לא מיושר לימין. זאת, בפוסט אחר.

יאללה צאו לדרך, כנסו לאחת מחברות האחסון שאתם מכירים, תתחילו התקנה אוטומטית של וורדפרס, ותתחילו ליצור את התוכן שלכם. ההתקנה היא באמת החלק הפשוט יותר, יותר מורכב ליצור תכנים שאנשים ירצו לקרוא ולאורך זמן. בהצלחה.

Leave a reply