אדם טל? מי זה ולמה הוא בכל מקום?

ראשית, חשוב לומר, אין לי שום היכרות כזו או אחרת עם אדם טל. לא מכירה את הבנאדם, לא ישבתי עם הבנאדם, לא דיברתי עם הבנאדם מ-ע-ו-ל-ם! אבל! ויש פה חתיכת אבל! הבנאדם הזה שנקרא אדם טל הוא לגמרי תופעה, ולכן חשבתי ששווה להכין עליו פוסט. וכן, יש בו בסיפור של אדם טל מספר דברים שלכל מי שעוסק בשיווק באינטרנט ובשיווק שותפים כדאי ללמוד. אז בואו ננתח רגע את הפעילות של אדם טל.

מה אדם טל עושה בכלל?

אדם טל מכריז על עצמו כעל "משווק שותפים". הוא מגדיר את עצמו כאחד שעשה ועושה הרבה כסף בתחום האפיליאייט מרקטינג (שיווק שותפים) ומצהיר על עצמו שהתחיל להשתעמם מעשיית כסף מהירה קלה ואנונימית, ולכן התחיל להרצות ולהעביר את הידע שלו הלאה, בין היתר כדי לצבור קרדיט ולצאת מהאנונימיות של מסך המחשב. יש שיגידו "אוקי, הגיוני", ויש שיגידו "איזה לא אמין". בכל מקרה, רובנו כיום נתקלים בו על ידי זה שהוא משווק לנו הרבה את החומרים המצולמים שלו באינטרנט ("הפושטק") ומזמין אותנו פעם בכמה זמן למסיבה שהוא מארגן (יום העצמאות) ומציג לנו תמונת מצב של אחד שבאמת עושה הרבה כסף. אף אחד חוץ ממנו ומאשתו כנראה לא יודע כמה כסף הוא עושה, אבל כל אחד יפעיל את השכל הישר שלו ויחשוב לגבי הבחור מה שהוא רוצה לגביו, אבל על דבר אחד אי אפשר להתווכח, מה שבטוח, מבחינת שיווק באינטרנט, יש הרבה מה ללמוד מהבחור הזה שנקרא אדם טל.

שיווק שותפים

אדם טל ושיווק באינטרנט – הוא יודע מה הוא עושה מסתבר

אדם טל בנה לעצמו כמה קמפיינים מוצלחים ביותר. אוהבים אותו, שונאים אותו, זה לא ממש משנה, הבחור יודע לעבוד. הוא השתלט על מבחר רחב של מילות מפתח הקשורות לעולם שיווק השותפים, בחיפוש, דרך כתבות תוכן, בכל מיני נושאים עקיפים וישירים, הוא ממש הכין קמפיין סופר מפורט, וסופר מוצלח, והוא מעביר את הגולש/ת דרך מסרים שונים ומגוונים, ופשוט שאפו על זה. ברגע שנרשמתם (ובטח נרשמתם) לרשימת התפוצה שלו אתם לא תחדלו מלקבל מסרים שונים ומגוונים שאתם פשוט לא תהיו מסוגלים שלא לפתוח.. נכון? אין, יש לו את זה ברמת ההנעה לפעולה, לא יעזור שום דבר וכלום. ובינינו, כרגע לא משנה אם הוא עושה כסף או לא עושה כסף,הבחור יודע להכין קמפיינים חתרניים, ומלאי קריאיטיב והוא יצירתי מאוד. הוא הטריגר שגורם לנו ללחוץ על הכפתור, עם הכותרת הנכונה ועם המסר הנכון. הוא פשוט מניע לפעולה, לא יעזור כלום. וכמה שלא תבואו ספקניים כלפיו, הוא מצליח עם מילים חדות כתער ועם "נגיעות" מגוונות בגולשים לעורר עניין וגם כשאתם לפעמים כבר בטוחים שזהו, הבנתם מה הוא ומי הוא, הוא מפגיז במסר חדש ויציאה חדשה לחלוטין, שאתם קצת הופכים מבולבלים.. אז זה באמת לא משנה כרגע אם אדם טל הוא מיליונר או לא, שווה ללמוד מה הוא עושה נכון בעולם השיווק באינטרנט ולקחת את זה לעשיה שלכם. וכן, אם הוא זכה גם לפוסט שאני יושבת וכותבת עכשיו, כנראה שהוא עשה את שלו. פרסום חינם….

אבל שורה תחתונה – אדם טל עושה כסף או לא עושה כסף?

אף אחד מאיתנו אין מושג אם הוא עושה כסף או לא עושה כסף. שיווק שותפים זה תחום שקשה מאוד לעשות בו כסף, וצריך להיות מטורף לא קטן כדי לעסוק בשיווק שותפים, ולא כ"כ בקלות כמו שאדם טל אוהב להגיד עושים כסף בשיווק שותפים. צריך לעבוד באמת קשה, ולא שעתיים ביום, כדי לראות כסף טוב משיווק שותפים. חוץ מזה, תמיד צריך ללמוד עוד דברים ולהשתפשף, אחרת תישארו מאחור וכך גם ההכנסות שלכם. בקיצור – צריך לקחת מאדם טל מה שצריך לקחת מאדם טל – וזה בעיקר את ההתמדה, העקשנות, יכולת המכירה, שורות המחץ, הקריאטיב המנצח שאתה פשוט לא מסוגל לא לפתוח את הניוזלטר שהוא שולח! ועם זה להמשיך הלאה לקמפיין הבא שלכם.

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>