אדסנס

3 טיפים שיעזרו לכם להגדיל הכנסה מאדסנס ב- 2017

איך למקסם רווחים מאדסנס? שאלה שיש עליה הרבה תשובות, אבל אף אחת מהן לא נכונה באופן גורף. הרווחים שתפיקו מ- ADSENSE באתר או בבלוג שלכם בעיקר יהיו קשורים לקהל המסוים שיש לכם באתר, למבנה האתר שלכם, ולהרבה הרבה ניסוי וטעיה שתעשו עם מודעות אדסנס שתציגו לגולשים שלכם. אז כן, כדי להרויח כמה שיותר דרך אדסנס אתם תידרשו להרבה ניסוי וטעיה, זה חלק מהעניין, אבל הנה כמה שלושה פרמטרים שבטוח כדאי לכם לשקול לקחת בחשבון כאשר אתם מנסים לפעול למען שיפור הרווח שלכם מאדסנס. בהצלחה.

הגבילו את כמות מודעות האדסנס שאתם שמים באתר - אל תתפרעו!

יש המון בלוגים בארץ שבטוחים שככל שיתקעו יותר פרסומות של אדסנס, כך הסיכוי שמישהו יקליק עליהן יגדל. ובכן.... טעות גדולה! ככל שתציגו יותר מודעות אדסנס באתר שלכם, כך יירד לכם אחוז ההקלקה - CTR על המודעות, ובהתאם גוגל יתחיל לחשוב שהאתר שלכם כ - PLACEMENT אינו מוצלח במיוחד, ולכן ייתן לו עדיפות פחותה מול המפרסמים. דבר שני, ככל שתציגו יותר מודעות "שטח הפרסום" באתר שלכם יהפוך "זול יותר". תשאלו את עצמכם - מתי תשלמו על משהו הרבה? כשיש הרבה ממנו או כשהוא נדיר? (מישהו אמר יהלומים? סדרות מוגבלות של שעונים? בית צמוד קרקע מול הים?) - על דברים נדירים משלמים. ועל דברים שיש אותם בסטוקים - משלמים פחות. המפרסמים ישלמו פחות, כי יש הרבה שטח פרסום אצלכם! זה יפגע בתהליך הביד, והביד יירד לרצפה. כתוצאה מכך - אתם פשוט תקבלו הרבה פחות כסף. נקודה.

אדסנס

עיצוב מודעות האדסנס באתר בהחלט ישפיע על כמות ההקלקות שתקבלו בבלוג/אתר שלכם

תדאגו לעצב את מודעות האדסנס בצורה נכונה באתר שלכם. מה זה אומר צורה נכונה? ובכן, יש שתי אסכולות שונות בעניין זה: יש את אלו שאומרים שרצוי מאוד שהמודעות ייראו כאילו הן חלק מהאתר, ואז אנשים יותר ייטו להקליק עליהן, כי אנשים לא נוטים להקליק על מה שנראה כמו מודעה. האסכולה השניה גורסת שהמודעות צריכות להיות כמה שיותר בולטות באתר, כי העין של הגולש כבר מתעלמת מכל דבר, ולכן צריך לעצב אותן בצבעים שמהווים ניגודיות מוחלטת לצבעי האתר, זאת על מנת לתפוס את העין של הגולש. תחליטו אתם מה עדיף לכם, אבל בעינינו הכי טוב - פשוט לעשות ניסוי וטעיה, ולבדוק מה ממיר טוב יותר. וכמובן, אם זה לא היה ברור אז חשוב לומר: כמות הקלקות גבוהה לא רק מביאה ליותר הכנסה באותו רגע, אלא אחוז הקלקה גבוה הנו קריטי לכל דרך הפעילות העסקית שלכם בבלוג/באתר ומה גוגל חושב על הנכס הדיגיטלי שלכם ואיך הוא מפנה אליו תנועה, כמה תנועה, וכו'.

איך להגדיל רווח ממודעות אדסנס

חסימת מפרסמים מסוימים בממשק האדסנס - טוב או רע לעסקים?

זה לא סוד (אבל אולי אתם לא יודעים) שהכסף שתקבלו בסוף החודש מאדסנס תלוי בכמה פרמטרים, ביניהם אחוז ההקלקה שלכם. עכשיו, גם בעניין חסימת מפרסמים באדסנס לאתר שלכם יש שתי אסכולות: 1. שלא כדאי לחסום אף מפרסם, כי אז זה מגביל את התחרות ואת הבידים, ואז בסוף תקבלו פחות כסף על כל הקלקה..2. כדאי לחסום מפרסמים לא רלוונטיים, למה? כדי להגדיל את הרלוונטיות, ובכך להגדיל את אחוז ההקלקה, ובהתאם את הכסף שתקבלו על כל קליק. שתי האסכולות אומרות דברים הגיוניים. אז שוב, גם כאן, תעשו ניסוי וטעיה. בסופו של דבר רק בעל הבלוג או האתר בעצמו יודע מה מרויח לו את כמות הכסף היפה ביותר.

יש לכם טיפים נוספים חשובים לגבי אדסנס? מוזמנים להשאיר בתגובות.

Leave a reply